top of page

צור קשר

לקביעת פגישה וייעוץ חינם התקשרו עכשיו:
נייד 050-5332163

טלפקס 08-8501963
מפעל - מושב תירוש משק מספר 6

​אימייל: gabisohahim90@gmail.com

  • Facebook App Icon

"גבי-סוככים" בפייסבוק:

שעות פעילות

08.00AM - 20.00PM

ראשון

08.00AM - 20.00PM

שני

08.00AM - 20.00PM

שלישי

08.00AM - 20.00PM

רביעי

08.00AM - 20.00PM

חמישי

08.00AM - 14.00PM

שישי

גבי סוככים
English
עברית
русский язык
  • Wix Facebook page
סוככי שמש - גבי סוככים

 

סוככי שמש- מקום מפלט מהחום הלוהט בכל שנה, הקיץ מבריח את הציבור הישראלי עמוק אל תוך החללים הממוזגים כאשר גם חובבי הקיץ האדוקים ביותר יימצאו מקטרים לא אחת על החום הכבד. כיסאות בגינות מטופחות הופכים שוממים, מרפסות נוף מפוארות ננטשות אף הן, וחלונות ראווה נותרים מיותמים מצופים. סוככי שמש הם הפתרון האולטימטיבי להצללה. קיימים סוגים רבים ושונים של סוככי שמש כגון פרגולות עץ מעוצבות או סוככי שמש משמשונית. הפתרונות רבים ומגוונים והכל בהתאם לצרכי הלקוח. סוככי שמש מסייעים להצל אזורים נבחרים החשופים לשמש במשך שעות רבות ביום. בכך, מסייעים סוככי שמש הן ביצירת סביבה מוצלת ונעימה יותר לישיבה על כסאות, והן בהגנה מפני קרני השמש ההרסניות הגורמות לדהייה ובלאי מתקדם. בנוסף להצללה, טומנים בחובם סוככי שמש גם יתרונות נוספים: ראשית, סוככי שמש משפרים את חזותה של הגינה או המרפסת ויוצרים פינות חמד המזמינות לאירוח גם בימי הקיץ החמים. גם עסקים נהנים מערך מוסף: סוככי שמש משמשים במקרה זה גם כשילוט פרסומי הנושא את שם העסק או החברה. סוככי שמש המותקנים בבנייני דירות משותפים מסייעים רבות בהענקת חזות אסטטית ואחידה לבניין כולו, ובנוסף, כמובן, ממלאים את ייעודם הפונקציונלי ומצלים את האזורים הרצויים בבניין. סוככי שמש- חשוב לזכור בבואכם להתקין סוככי שמש תיטיבו לעשות אם תגדירו מראש את חזונכם לגבי המוצר הסופי. ככל שתהיו ברורים יותר לעצמכם ולבעל המקצוע, תקבלו סוככי שמש התואמים את רצונכם בצורה המרבית.

זכרו: סוככי שמש ניתנים לפירוק, אך ההרכבה היא עניין לבעלי מקצוע. בעת התקנת סוככי שמש יש לוודא כי אינם מפריעים למעבר או תנועה. גבי פרגולות וסוככי שמש עוסקים מזה 23 שנים בהתקנת סוככי שמש באופן אמין, מקצועי ואסטטי בכל חלקי הארץ. השירות האדיב, המחירים הסבירים, הייעוץ המקצועי והיושר יצרו לחברה מוניטין שאין לו מתחרים בתחום בניית פרגולות וסוככי שמש. אל חוג הלקוחות של גבי פרגולות וסוככי שמש מתווספים מדי שנה עוד ועוד לקוחות מרוצים. והתוצאות? ניתן לצפות בהן בכל רחבי הארץ בגינות, בתי מלון מפוארים, רשתות ארציות, בניינים משותפים, ומשרדים.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

סוככים - האקלים הישראלי

 

סוככים- הפתרון להקלת חום הקיץ הישראלי לא מותיר מקום לברירה. השמש היוקדת והחום הבוער מבריחים אותנו חיש קל אל חברתו המצננת של המזגן. גם הגינות המטופחות ביותר, וחלונות הראווה הכי מעוצבים לא יותירו את הישראלי הממוצע אף לא דקה אחת מיותרת מחוץ לאזור מוצל. הקיץ אמנם מאחר להגיע בשנים האחרונות, אך משהוא מגיע- גם אוהדיו המושבעים ביותר לא חדלים לקטר על החום הנורא שיש בעונה זו. בצהריים השמש יוקדת ואפילו לא ניתן להוציא מספר כיסאות לחצר ללא התקנת סוככים אשר יגנו מפני השמש. 

מה עושים?- מתקינים סוככים! התקנת סוככים היא הפתרון המושלם. סוככים מהווים פתרונות הצללה אולטימטיביים לשילוב עם פרגולות ולכל מטרה אחרת. קיימים סוגי סוככים שונים להצללת גינות, משרדים, פרגולות וחזיתות עסקים. קיימים סוככים מעץ (פרגולות) ומיריעות שמשונית- הכל בהתאם למטרת השימוש ודרישת הלקוח.

סוככים הם פתרון מושלם שיש להצללה אשר מגלם בתוכו גם יתרונות נוספים: התקנת סוככים בגינה פרטית תורמת רבות ליופייה וחזותה המטופחת. סוככים מעניקים אפשרות ליצור פינות ישיבה מוצללות ומזמינות שתענוג לארח בהן גם בימי הקיץ. סוככים, כמובן, אינם מיועדים לבתים פרטיים בלבד: גם בניינים משותפים הבוחרים להתקין סוככים נהנים מחזות אחידה התורמת להופעתם. התקנת סוככים לעסק משפרת את חזיתו, ובנוסף סוככים רבים שיש כיום, משמשים בין היתר גם כאלמנט פרסומי הנושא את שם העסק ומתפקד כשלט המושך תשומת לב נוספת.

סוככי שמש
סוככים בשפלה

 

סוככים בשפלה הם רק חלק קטן ממגוון מוצרי הצללה וסגירות, כמו פרגולות וחדרי זכוכית, שניתן למצוא בערי השפלה. מי הם הקונים הפוטנציאליים של סוככים בשפלה? מדובר קודם כל במשפחות המתגוררות בבתים פרטיים או בדירות. לאחר מכן, ניתן למנות בין לקוחות סוככים בשפלה עסקים ומשרדים, חנויות, בתי עסק שונים, בתי ספר, גני ילדים וספריות. לעיתים קרובות הזמנת סוככים בשפלה מתבצעת לא על ידי הלקוח הישיר אלא על ידי אדריכל או מעצב פנים. לכן, חברות רבות שהבינו את הפוטנציאל הגדול, הקימו מחלקות מיוחדות ומקצועיות הנותנות שירות מיוחד לאנשי מקצוע כמו אדריכלים מעצבי פנים וקבלני שיפוצים. היחס המקצועי ותשומת הלב הוכיחו את עצמן ועד מהרה הסתבר כי פנייה מיוחדת זו לאנשי מקצוע קוצרת את הפירות בתחום מוצרי הצללה וסוככים בשפלה, כמו בכל האזורים השונים . בסיור קצר שערכנו בשוק מוצרי ההצללה גילינו של שפע של סוככים בשפלה. ישנם אף סוככים מיוחדים המאפשרים כיוונון אישי של הצל. פעולה זו נעשית בדרך כלל על ידי תיבת הילוכים, וסוג זה של סוככים בשפלה קיים אף באזורים אחרים בארץ. בחברת גבי סוככים מציעים שפע של סוככים בשפלה, עם אפשרות לשליחויות לאזורים אחרים. החברה יושבת במקום מרכזי ונוח ואין כל בעיית חניה במקום. לקוחותיה של חברת גבי סוככים הם מכל גווני החברה – משפחות, עורכי דין, בעלי חנויות, וכמובן אדריכלים או מעצבי פנים. לגבי סוככים צוות מומחים אשר רכש ניסיון רב בתחום הסוככים ובתחום ההתקנה בפרט. שמענו מצוות המומחים כי להתקנת סוככים בשפלה או במקומות אחרים יש משמעות רבה בשביעות רצונו של הלקוח. כאשר ההתקנה מתבצעת בזמן מהיר ובאדיבות, והלקוח מקבל את מרב תשומת הלב עם טיפים חשובים אודות תחזוקת הסוככים – אין סיבה שלא יהיה מרוצה. אם אתם מחפשים סוככים בשפלה, פנו לגבי סוככים ותוכלו לקבל פרטים נוספים. סוככים בשפלה יש הרבה, ולכן כדאי לברור היטב את הסוככים המתאימים לכם ביותר.

סוככים לחנויות

 

סוככים לחנויות: גם פונקציונליים, גם יפים. סוככים לחנויות הם בעלי משמעות רבה לא רק בגלל היותם פונקציונאליים. חנויות ובתי עסק רבים גילו את הפוטנציאל הגדול הטמון בסוככים מבחינת האופי העיצובי שיש בהם. סוככים לחנויות ולעסקים עשויים לשדרג לעיתים קרובות את החנות או את העסק, ולהקנות להם מראה מרענן העשוי למשוך קונים. מעצבי הפנים או האדריכלים הם בדרך כלל אלו שמבצעים את רכישת סוככים לחנויות, אך לא רק. לעיתים בעלי החנות עצמם מבצעים את ההזמנה. אילו סוככים לחנויות קיימים? סקר קצר שערכנו בשוק סוככים לחנויות מגלה כי קיים מגוון גדול ומפתיע של סוככים לחנויות ושל מוצרי הצללה בכלל. הסוככים הנפוצים ביותר נחשבים לסוככי זרועות, שניתן להשתמש בהם אף למרפסות. היתרון הגדול של סוככים אלה הוא בהיותם מתקפלים. עובדה זו יוצרת אצל סוככים אלה יכולת פתיחה עד שלושה וחצי מטרים ואף יותר מכך. כאשר מדובר על התקנה לאורך הקיר, סוככי זרועות עשויים להיפתח עד שבעה מטר. עובדה נוספת שהופכת סוככים אלה למתאימים כסוג של סוככים לחנויות היא קלות הפעלתם. פתיחת הבד מבוצעת באמצעות מנוע חשמלי. שיפוע גדול של סוככים אלה יעזור בעצירה של קרני השמש וכן יסייע בניקוזם של מי הגשם. בחברת גבי סוככים ישנו צוות אשר מתמחה במתן שירות ייחודי לסוגי סוככים לחנויות. צוות החברה מספר כי חנויות רבות רוכשות סוככים הן כאמצעי להגנה מפני הגשם או מפני השמש, והן כסוג של פריט עיצובי המוסיף למראה החנות. משום כך בעלי חנויות רבים בודקים ובוחנים היטב את אופי הסוכך גם בהיבט החיצוני שלו, ומשתדלים שמידת התאמתם של סוככים לחנויות תהיה רבה. בחברת גבי סוככים ניתן למצוא שפע מרשים של סוככים לחנויות מכל המינים, הצבעים והגדלים, כך שגם חנויות במידות לא סטנדרטיות עשויות למצוא את מבוקשן. לכל שאלה נוספת אודות סוככים לחנויות אנא צרו קשר ישירות עם החברה.

סוככים לחנות

 

מה יש לקחת בחשבון בקניית סוככים לחנות? היכן ניתן למצוא סוככים לחנות? מסתבר כי הדרישה הגדולה למיני סוככים לחנות יצרה שוק גדול ועשיר העונה על מגוון דרישות וצרכים. סוככים לחנות עשויים למעשה להיות מרקיזות שונות, סוככי גשם, סוככי שמש, מסילות. רוב סוגי סוככים לחנות הינם סוככי בד הניתנים לפריסה ולקיפול מהירים. סקירה קצרה של שוק סוככים לחנות מגלה כי הסוככים העיקריים נחלקים לשלושה סוגים. ישנם סוככי חלונות, סוככי מרפסות וסוככים לפתחים. מטרתם העיקרית של סוככי החלון הינה להגנה מהגשם או ליצירת אווירה של פרטיות. סוככים לחנות לעיתים קרובות עונים על צרכים כגון אלה. לעומת זאת ייעודם של סוככי החלון הוא בדרך כלל ליצירת הצללה מהשמש. גם סוככי המרפסות עונים בדרך כלל על מטרות אלו. בעלי חנויות נמשכים לסוגי סוככים לחנות אשר הינם קלים לתפעול ולתחזוקה . בנוסף, המרכיב של עיצוב ומראה הסוככים הינו מרכיב משמעותי בשיקולי הקנייה, שכן לעיצוב הסוככים משמעות במראה החנות. כיצד ניתן להבטיח שסוג סוככים לחנות מסוים יראה במיטבו גם לאחר שנים ארוכות? איך ניגשים לרכישת סוככים לחנות ועל מה יש לתת את דעת בעת הקנייה? בחברת גבי סוככים עונים באופן מדויק על שאלות אלו. צוות החברה מסביר כי כאשר קונים סוככים לחנות יש לשים לב בעיקר לסוג בד הכיסוי של הסוכך. אם המנגנון של הסוכך חזק ועמיד , אין סיבה שיחליד או שיישבר. בדי כיסוי הנחשבים טובים ואיכותיים שומרים על מראם לשנים ארוכות, אינם דוהים או מתקמטים. רכישה של סוככים לחנות יכולה להתבצע אחת לעשור או אפילו לשני עשורים, כאשר מבצעים אותה נכון ומתוך השיקולים הענייניים. לגבי שאלות נוספות אודות סוככים לחנויות ניתן לפנות ישירות לגבי סוככים.

סוככים בשפלה
סוככים לחנויות
סוככים לחנות

לא בטוחים שאתם באמת צריכים סוכך או פרגולה למרפסת או לחנות שלכם?

​תנו לנו לספר לכם כיצד אתם לא יכולים בלעדיהם.

(לחצו על הנושאים הרלוונטיים אליכם)

האקלים הישראלי
bottom of page